Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! Viac na NOVINKY .

Sú vôňe s feromónmi skutočne neodolateľné? Pravda, alebo  mýtus?

Čo hovoríte na tieto texty z e-shopov?

feromony 1.png

...Feromóny pre ženy sú nenahraditeľná zbraň, aby priťahovali mužov. Môžete vzbudiť túžbu, kedy chcete a u koho chcete....

...ženské ľudské feromóny, ktoré priťahujú muža sa opäť dostali do laboratória....

...preto svetové laboratóriá vymysleli ženské feromóny, ktoré obsahujú skutočné ľudské feromóny. Tie sú vedecky navrhnuté, testované...

...pri použití týchto feromónov aj v malých množstvách, ženy hlásia ohromujúce výsledky! Stále sa ocitajú v blízkosti a pozornosti mužov...

...feromóny tak môžete používať denne, aby ste získali úspechy v práci, v škole, diskotéke...

Vedecké dôkazy

Koncom päťdesiatych rokov minulého storočia sa prvýkrát podarilo nemeckému vedeckému tímu chemicky identifikovať feromón. 

Dnes už je pomerne dobre známe, ako feromóny fungujú a ako ovplyvňujú správanie určitých druhov zvierat. 

Najnovšie štúdie dokazujú, že feromóny  môžu mať vplyv na spoločenské správanie ľudí. Niektorí vedci sa po rozsiahlych štúdiách domnievajú, že feromóny majú veľký vplyv pri našej voľbe sexuálneho partnera.

Prenos feromónov medzi jednotlivcami je forma chemickej komunikácie, ktorá je u ľudí nevedomá.

Armáda a feromóny

Armáda je vždy na prvom mieste, keď ide o to využiť vedecké objavy a má na to aj primeraný rozpočet. Zvlášť americká.

Svojho času DARPA(grantová agentúra Pentagónu) vypísala projekt na nesmrtiace zbrane. Jednou z nich mala byť možnosť aspoň krátkodobo zmeniť sexuálnu orientáciu nepriateľských vojakov a tak ich demoralizovať. 

Chceli u nich umelo vzbudiť vzájomnú sexuálnu príťažlivosť. Podľa verejne dostupných informácii za 6 rokov po začatí výskumu do projektu investovali 7,5 miliónov dolárov, aby zistili.....že to nejde.

Také jednoduché

Je nepochybne lákavé mať vedecky otestovanú čarovnú vodičku, ktorá mi zabezpečí šťastie v podobe vysnívaného partnera, partnerky. A dokonca pre to ani nemusím veľa urobiť .

Stačí si objednať flaštičku a môj život sa dramaticky zmení. A to všetko, dajme tomu, len za 30 €. A potom zostáva už len netrpezlivo vyzerať kuriéra zo zásielkovej služby🙂

Ako parfém s feromónmi fungoval na mne

feromony.png

Pred rokmi som pracoval pre firmu, ktorá mala aj takéto parfémy v ponuke. Zo zvedavosti som si jeden takýto feromónový hneď kúpil. Išlo mi ale hlavne o to, aby som mohol zákazníkom kvalifikovane poradiť z vlastnej skúsenosti.

Bolo zaujímavé, že aj keď som im výslovne povedal, že podľa mojich skúsenosti som žiadne zmeny nepozoroval, parfémy sa predávali veľmi dobre. Hlavne chlapi ich kupovali. Vraj aspoň raz vyskúšajú. Čo už...nádej umiera posledná 🙂

Prirodzenosť vyhráva

Podľa všetkého sa príroda  nedá v tomto oklamať. Skôr dámy, ktoré používajú až príliš veľa make-upu, príliš sa voňavkujú, príliš  mastičkujú by mali zvážiť či menej nie je  viac.

Práve neúmerné množstvo kozmetiky môže do veľkej miery prekrývať ich prirodzené feromóny.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

NAJPREDÁVANEJŠIE PARFUMY ESSENS SVET DECEMBER 2021
  1. w117     10. w150
  2. w141     11. w102
  3. w142     12. w115
  4. w151     13. w116
  5. w157     14. w118
  6. w111     15. w153
  7. w148     16. w182
  8. w107     17. w171
  9. w127     18. w144    

.

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

juraj.tomasek@essensparfemy.sk

.

.