Essens Parfemy.sk        Juraj Tomášek    Nezávislý distribútor 25 002 891

Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  Viac na NOVINKY .

ČASTÉ OTÁZKY

1.1 V čom je ESSENS iný, prečo práve tu mám kupovať?
parfumy komplet1.png
 • Všetky vône majú rovnaký vzhľad flakónu - extrémne efektívna výroba flakónov, to znamená, že neplatíte za predražené flakóny, ktoré aj tak skončia v koši.

 • Názvy vôní sú číselne kódy - zbytočne neplatíte honoráre známym osobnostiam.

 • Všetky vône sú parfumy. V kamenných obchodoch a v e -shopoch je okolo 80% ponuky toaletné a parfumované vody.

 • Označenie "parfém“ je zaužívaný výraz pre akúkoľvek voňavku. Skutočný parfum musí mať predpísanú koncentráciu éterických olejov.

 • Moderná, krátka, finančne nenáročná distribúcia t.j. výborný pomer kvalita - cena.

 • Expresne rýchle dodanie tovaru - do 24 hodín. Ak je objednávka urobená do 14 hodiny.

 • 100% garancia spokojnosti. Viac TU.

KLASICKÁ CESTA OD VÝROBCU K ZÁKAZNÍKOVI.

distribučný kanál.png

PARFUM ESSENS 50ml   13,20 €

1.2 Ale prečo sú tie vaše parfumy také lacné? Je to podozrivé, u iných produktov cenové rozdiely v porovnaní s klasickým obchodom nemáte až také výrazné ako u parfumov.

Do veľkej miery som už na toto odpovedal v prvej časti 1a. Ale skúsme si otázku položiť opačne. Prečo sú parfumy v obchodoch, e - shopoch také drahé? Pritom v drvivej väčšine ide o priemerné výrobky.

Na parfume je najdrahšou položkou zakúpenie vonnej essencie - je to základ parfumu. Vzájomné pomery jednotlivých zložiek, výrobné postupy sú chránené patentami.

Na druhej strane, tieto vonné esencie sú polotovar a predajú ich komukoľvek. Po zakúpení essencie sa táto zmieša z ďalšími zložkami ( napr. parfumérsky alkohol,voda ).

Kúpa parfumu navyše nesie v sebe výrazné emócie. Preto veľký význam má aj luxusný flakón, meno celebrity na obale, drahá mediálna kampaň. To všetko prináša vysoké náklady a teda aj vysokú cenu pre zákazníkov.

Pri domácich papučiach by takýto systém predaja nefungoval. Kúpili by ste si kvalitou rovnaké domáce papuče len preto, lebo majú luxusný dizajn, beží na nich v TV reklama, je na nich meno svetovej celebrity, ale namiesto 7€ stoja 50€?

2.1 Čo získam registráciou, prečo sa mám registrovať?

Šetríte peniaze a čas. Nakupovanie priamo u výrobcu je trend ,je to všade okolo nás. Pokiaľ máte štartovaciu sadu - mini parfumériu , doma si pohodlne vyberiete, objednáte cez e - shop, resp. telefonicky a na druhý deň máte tovar doma.

Bez tlačenia sa po obchodoch, bez zbytočných poplatkov za nájmy veľkoskladov, maloobchodných predajní, vysokých nákladov na reklamu u e-shopov,...

Pri klasickej distribúcii tieto náklady tvoria až 60 - 70% z ceny tovaru. Ušetrené peniaze potom môžete investovať tam, kde to naozaj potrebujete. ESSENS má v ponuke 280 výrobkov každodenného použitia a sortiment sa neustále rozširuje.

dámske čo.jpg

2.2 Potešila ma možnosť, nakúpiť bez nutnosti registrácie. Asi to využijem, lebo keď som sa v minulosti niekde zaregistrovala, tak mi potom začali chodiť kadejaké nevyžiadané reklamy, aj mi niekto vyvolával, aby som predávala. Čo by ste mi odporučili? Čo by ste urobili Vy?

Jednoznačne nakupovať ako registrovaný člen. Som ale ďaleko od toho aby som Vás presviedčal. Poviem tu len fakty.

 • Člen nakupuje o cca 30% lacnejšie ( viď obrázok )
 • Člen môže využívať rôzne zľavy, výpredaje a je o nich včas informovaný
 • Člen si môže aj privyrobiť, dokonca budovať svoju vlastnú firmu. Dostane bezplatné kvalifikované poradenstvo. Ale iba vtedy ak on sám o túto pomoc požiada. Neviem prečo by som niekoho z opačného konca Slovenska mal prehovárať na predaj, keď to nechce. Toto robia len neschopní diletanti.
 • Maily posiela firma, ja maximálne 1x mesačne. Všetko mám na webe. Z mailov sa môžete kedykoľvek odhlásiť.  
 • Nákup bez registrácie je určite dobré riešenie pre mnoho ľudí. Veľa z nich má zlé skúsenosti z minulosti keď sa niekde registrovali. A chcú mať pokoj. To chápem.

Avšak nakupovanie cez internet sa vyvíja a pribúda aj serióznych firiem, ktoré sa správajú ku svojim zákazníkom slušne a s úctou. Viem, že ESSENS patrí medzi takéto firmy.

3. Vznikajú mi registráciou nejaké povinnosti? Napr. povinné nákupy, ročné poplatky, zakúpenie štartovacej sady

Ak do 30 dní od registrácie neurobíte žiadnu objednávku, členstvo vám automaticky zanikne.

Do 365 dní od posledného nákupu treba urobiť akúkoľvek objednávku, inak členstvo automaticky zanikne. Pre minimalistov - stačí si raz za rok kúpiť...povedzme 1 parfum, alebo 1 sprchový gél.

Dôvod - Veľa ľudí sa registrovalo len tak z recesie, keďže je to zdarma a tieto dáta zbytočne preťažovali systém.

To je všetko... Je to jednoduché. Ak si naozaj chcete niečo vyskúšať, otestovať  v priebehu najbližších 30 dní, zaregistrujte sa. Ak nie, nechajte na inokedy. Ale ak by ste to nestihli, dá sa aj opakovane registrovať.

Vo Všeobecných podmienkach členstva nie je zmienka o poplatkoch, povinnom nákupe štartovacej sady, o povinnosti predávať.
 

4. Už sa mi stalo, že som sa takto v inej firme zaregistrovala a potom mi stále niekto vyvolával, že mám predávať. Ako mi zaručíte, že sa mi niečo podobné nestane aj tu?
Práve preto váham s registráciou aj keď ESSENS vône poznám a chcela by som si ich kupovať lacnejšie

S podobnými otázkami sa stretávam často...a nerozumiem prečo to niektorí ľudia robia. Tu nemáte žiadneho šéfa. Ak chcete byť len SPOTREBITEĽ , je to len vaše osobné rozhodnutie.

Nikto a v žiadnej firme nemá právo vás takými telefonátmi obťažovať. Okrem toho, môžete obťažovateľa zablokovať.

5. Môžem členstvo v ESSENS zrušiť?

Členstvo môžete kedykoľvek zrušiť. Bez uvedenia dôvodu. Stačí poslať mail na  manager@ essens.sk, alebo na vedenie@essens.sk. Tam napíšete jedinú vetu….žiadam zrušenie členstva. A máte svätý pokoj

Výpovedná doba je 1 mesiac nasledujúci po mesiaci v ktorom ste zrušili členstvo.

UPOZORNENIE !

Pokiaľ takýmto spôsobom zrušíte členstvo, obnoviť si ho môžete až po roku. Pokiaľ vám členstvo zanikne v dôsledku pasivity, obnoviť si ho môžete aj na druhý deň.

6. Som na materskej a rada by som si privyrobila predajom parfumov. Len netuším, či by to ľudia kupovali, keď je toho všade plno, taká veľká konkurencia

Kde je konkurencia, tam je dobrý biznis. Pozrite, ja som začínal ako 50 ročný chlap a o vôňach som nevedel vôbec nič, dnes mám do 800 zákazníkov a ľudia sa už ozývajú sami. Pritom im nič špeciálne nehovorím.

Pokiaľ vás predaj baví, viem vám pomôcť. Vytvoril som jednoduchú pomôcku pre PREDAJCOV na základe mojich niekoľkoročných skúseností a priložím aj zopár tipov, ktoré mne veľmi pomohli.

7. Musím predávať?

Nie.

8. Čo sa stane, keď povedzme rok neurobím žiadny nákup?

Pozrite si bod č.3.

9. Zaujíma ma možnosť podnikania v sieťovom marketingu(MLM). Niektorí moji známi ma pred takým niečím varujú, že je to podvod.
Iní to zasa vychvaľujú ako rýchly a ľahký spôsob ako sa stať finančne nezávislý. Ako to teda vlastne je?

Ani jedni, ani druhí nemajú pravdu. MLM je seriózny druh distribúcie tovarov a služieb. Pozor - nezamieňať s finančnými hrami, kde musíte vopred vložiť stovky, tisíce €.

Ak hovoríme o skutočne serióznom podnikaní v MLM, o rýchlom a ľahkom zbohatnutí nemôže byť ani reči. A veľmi pochybujem, či sa to dá v niečom legálnom.

Je to biznis ako ktorýkoľvek iný a nie je pre každého. MLM má za sebou už viac ako 50 ročnú históriu. Úspešnú.

Na začiatok si môžete prečítať napr. výbornú knižku Biznis 21.storočia od R. Kiyosakiho. Mohla by vám pomôcť  rozhodnúť sa, či je tento biznis pre vás. Pozrite si aj stránku Pasívny príjem.

Odporúčam vec konzultovať s niekým, kto už je v danej oblasti úspešný. Opraviť zuby si radšej pôjdete dať ku zubárovi - odborníkovi ako ku kamarátovi, ktorý medicínu skončil po 2 mesiacoch.

10. Načo mi je štartér, keď nebudem predávať a niektoré vône poznám?
8+1.png

Nemusíte ho mať, ale  odporúčam ho. Prečo? Pri objednávke od 70 bodov je doprava zdarma/1parf.50 ml - 11 bodov/.

Ak je to 40 bodov a viac, doprava kuriérom je len 2€. Pri objednávke za menej ako 40 bodov je doprava za 4€.

Ak by ste mali štartér, v rámci rodiny, priateľov sa vždy nájde niekto, kto si spolu s Vami niečo vyberie a dopravu máte bezplatnú.

Dokonca je celoročná akcia...pri nákupe 8ks 50 ml parfumov dostávate 1 parfum podľa vlastného výberu úplne ZDARMA (aj 14+2, 18+3). Veľa členov - spotrebiteľov urobí takýto nákup 2 - 3 krát do roka a  vlastný parfum ich nevyjde ani cent.

Štartér stojí 24 €, je to jediná a jednorazová investícia. Pomôže Vám každoročne ušetriť desiatky EUR.

11. Je ESSENS len na Slovensku?

ESSENS je Česko - slovenská MLM firma. 2 českí spoločníci a 1 slovenský. Výroba prebieha do veľkej miery v Českej republike.

Máme takmer 140 000 členov v 9 európskych krajinách- http://www.essensworld.com/ , na Slovensku 27 000 /údaj ku 31.12 2015/. Naposledy bolo otvorené Taliansko a Španielsko.

12. Má ESSENS niekde predajňu, kde môžem prísť nakúpiť osobne?
14906480199085-obchod-referencie.jpg Predajňa pre členov - pobočka Žilina

ESSENS má jedinú predajňu pre členov na slovenskej pobočke v Žiline. Je  v mestskej časti Bánova - http://bit.ly/2jRx63y

Dostanete sa tam linkou č.6 a č.21. Vystúpite na zastávke Žitná a potom asi 300 m rovno, po pravej strane. Pobočka je presne oproti predajni Jednota. Prevádzkové hodiny v prac. dňoch 8 - 16.

13. Kedy mám nárok na členské ceny?

Za členské ceny môžete nakupovať okamžite po registrácii.

V maile, ktorý dostanete je dôležité predovšetkým ČLENSKÉ ČÍSLO, ktoré uvádzate pri nakupovaní a HESLO. Pomocou týchto dvoch čísel sa dostanete do členskej zóny, intranetu kliknutím na PRIHLÁSIŤ SA , vpravo hore na našej stránke www.essens.sk.

RÝCHLA TELEFONICKÁ OBJEDNÁVKA :

 • volajte +421 905 29 44 75 alebo +421 41 564 31 33 v čase od 8 do 16 hodiny v prac. dňoch
 • poviete svoje členské číslo
 • meno 
 • adresu doručenia 
 • názov objednávaného tovaru 

Ak to stihnete do 14 hodiny, na druhý prac. deň  vám volá kuriér DPD a má pre vás balíček. Odporúčam štandartne objednávať cez e - shop.

Pri objednávke od 70 bodov je doprava zdarma 1parfum 50 ml - 11 bodov )Ak je to 40 bodov a viac, doprava kuriérom je len 2€. Pri objednávke za menej ako 40 bodov je doprava za 4€.

14. Keď si pri výbere tovaru, alebo pri objednávke nebudem s niečím istý/á/, kde sa môžem poradiť?

Môžete ma kedykoľvek kontaktovať( 0949 562 701). Tomuto biznisu sa venujem niekoľko rokov a poznám odpovede na Vaše otázky.

Ale poradia Vám aj priamo na firme, tel. čísla sú na www.essens.sk v sekcii KONTAKTY v čase 8 - 16hod..

15. Ale nie všetko je lacnejšie ako v bežnom obchode

Pri porovnateľnej kvalite je cena výrobku cez MLM sieť zvyčajne nižšia. Tu nie je súťaž v ktorej vyhráva ten ,ktorý si hrdo a spokojne môže povedať:" Hurá...som najlacnejší." 

Vyberte si vec ,ktorá vás najviac oslovuje po každej stránke. Ja mám vybratých cca 5 produktov.

Po niekoľkým rokoch v biznise som presvedčený, že vzhľadom na cenu a kvalitu naše parfumy patria medzi top výrobky.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokoch strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Vône som vždy nakupovala v kamenných predajniach. Boli síce drahšie, ale brala som to ako nutné zlo. Za kvalitu si treba priplatiť.

Preto ma prekvapilo, keď mi Juraj povedal, že za zlomok ceny z obchodu sa dá obstarať porovnateľná kvalita.

Pri mojej práci obchodného zástupcu sa často stretávam s príjemnou skutočnosťou.
„ Pani Vy pekne voniate, akú značku používate ? “

Parfumy ESSENS som si obľúbila pre ich krásnu dlhotrvajúcu vôňu a rada ich odporúčam aj svojim priateľom a známym.

Recenziu si môžete overiť TU.

Anna Václavová Trenčín

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica

        GARANCIA KVALITY

Najpredávanejšie dámske parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske 👩
  1) w 107         9) w 157           
  2) w 117       10) w 104       
  3) w 148       11) w 145       
  4) w 111       12) w 102          
  5) w 141      13) w 150 
  6) w 171      14) w 115
  7) w 151      15) w 127
  8) w 142      16) w 118

Najpredávanejšie pánske parfumy ESSENS Slovensko

  Pánske🧔
  1) m 008   
  2) m 007
  3) m 025
  4) m 003  
  5) m 024
  6) m 001

NAJPREDÁVANEJŠIE DÁMSKE PARFUMY ESSENS SVET DECEMBER 2023🌍
 1. w117     10. w150
 2. w141     11. w102
 3. w142     12. w115
 4. w151     13. w116
 5. w157     14. w118
 6. w111     15. w153
 7. w148     16. w182
 8. w107     17. w171
 9. w127     18. w144    
NAJPREDÁVANEJŠIE PÁNSKE PARFUMY ESSENS SVET DECEMBER 2023🌍
 1. m008
 2. m025
 3. m024
 4. m007
 5. m003
 6. m014
 7. m028
 8. m034

.

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

jtomasek62@gmail.com

.

.