Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA !   Viac na NOVINKY.

ESSENS NOVINKY - ZĽAVY - AKCIE 2020

1. JÚN 2020

DARČEK KU DŇU DETÍ

Dnes sa oslavuje Deň detí a my rozdávame za každých 30 bodov vašej objednávky lahodné vitamínové gély Nutriessens Vitamin Complex for Kids s príchuťou tropického ovocia. 

Výživový doplnok Nutriessens Vitamin Complex for Kids Gel obsahuje zmes vitamínov B a extrakt aceroly (vitamín C), ktoré majú pre detský organizmus mnoho pozitívnych účinkov. Je určený pre deti od 3 do 15 rokov veku.

Presná denná dávka v 50g vrecúšku umožňuje okamžitú spotrebu a vaše deti si ho zamilujú. Gélová forma výživového doplnku bola zvolená pre svoju využiteľnosť v organizme. Dôležitý aspekt hrá i uľahčenie konzumácie deťom, čo podporuje i lahodná ovocná chuť.

A pozor, keď vám ich rozdáme, budú preč.
Limitovaná edícia Nutriessens Vitamin Complex for Kids bola vyrobená len pri príležitosti Dňa detí a nebude bežnou súčasťou ponuky ESSENS.  

Doprajte vašim deťom to najlepšie!

12715_web_childrens_day_2020_large.jpg

Poznámka:

Špeciálna akcia sa vzťahuje na objednávky doručené do ESSENS Slovakia od 1. 6. 2020 do vyčerpania zásob. 

ESSENS Slovakia prehlasuje, že sa nejedná o verejnú ponuku a ESSENS Slovakia je oprávnené v závažnom prípade objednávku neprijať. Produkt zadarmo nie je bodovaný. Nárok na produkt zadarmo sa počíta v rámci jednej faktúry.

Na akčný tovar nie je možné uplatniť garanciu 30 alebo 90 dní. ESSENS Slovakia si vyhradzuje právo na zmeny.

10. APRÍL 2020

ROZDÁVAME ANTIBAKTERIÁLNE A DEZINFEKČNÉ GÉLY NA RUKY

Záleží nám na vás, a tak sme pre vás zabezpečili toľko potrebné antibakteriálne gély v 50ml balení. Od dnešného dňa ich rozdávame za každých 50 bodov vašej objednávky.  

Primagel Plus je bezoplachový dezinfekčný prostriedok na ruky s aktívnou účinnosťou proti baktériám, vírusom i koronavírusu. Zabezpečuje okamžitú hygienu rúk a je dermatologicky testovaný.

Jeho účinnosť je potvrdená mnohými certifikátmi a spĺňa parametre WHO na použitie i na operačných sálach.

Ako gél používať? 
Naneste ho na ruky a dôkladne rozotrite na všetky časti, dlaň, chrbát ruky, medzi prsty i nechty. Najlepší výsledok dosiahnete aktívnym trením po dobu 30 sekúnd. Po zaschnutí zanecháva ruky mäkké, svieže a voňavé bez mastného a lepivého pocitu. 

ESSENS Loves You, Stay Safe!

12264_web_hand_sanitizer_free_2020_large.jpg

Poznámka:

Akcia sa vzťahuje na objednávky doručené do ESSENS Slovakia od 10. 4. 2020 do vyčerpania zásob.

Nárok na produkt zadarmo sa počíta v rámci faktúry. ESSENS Slovakia prehlasuje, že sa nejedná o verejnú ponuku a ESSENS Slovakia je oprávnené v závažnom prípade objednávku neprijať. ESSENS Slovakia si vyhradzuje právo na zmeny.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS 

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.