Parfumy chcem, ale registrovať sa nechcem. Vyskúšajte Nákup bez registrácie.

ESSENS NOVINKY

1. MAREC 2019

KÚP ESSENS VZORKOVNÍK VÔNÍ A ZÍSKAJ ALOE VERA DEZODORANT ZDARMA

Vážení členovia ESSENS, v obchodnej sieti Juraja Tomáška. Každý kto si zakúpi v priebehu marca 2019 Vzorkovník vôní - štartovaciu sadu ( 24 € ) a bude ma o tom nákupe informovať, získa úplne zdarma Aloe Vera dezodorant unisex. 

Akcia prebieha od 1.3. 2019 do 31.3. 2019.

UPOZORNENIE

Táto akcia nemá nič spoločné s akciou ESSENS SLOVAKIA, s.r.o. Aloe Vera dezodoranty zasielam ja osobne. Nevyberajte si ich prosím v e - shope pri objednávke Štartovacej sady (vzorkovníka). Ďakujem za pochopenie 

PREČO KÚPIŤ ESSENS VZORKOVNÍK VÔNÍ - VÝHODY

 V pohodlí domova si vône vyskúšate priamo na svojej pokožke a už vás nič nemôže prekvapiť. Keď parfum pekne vonia na kamoške, u vás to môže byť inak. Každý sme jedinečný 

Využívajte celoročnú akciu 8+1 ( aj 14+2, 18+3 ). Kúpite 8 parfumov 50ml a dopravu aj jeden parfum máte úplne zdarma. Robí to veľa členov a  vlastný parfum ich nevyjde ani cent. Ako na to?

Požičajte vzorkovník vašim priateľov, známym na 2, maximálne 3 dni s tým, že si vône vyskúšajú ( 1 osoba max. 4 vône naraz ) a prípadne aj objednajú.

A takto môže kolovať po vašich známych a aj vám zarábať. Ceny si určíte vy. Vzorkovník pracuje za vás . Je to osvedčený, nevtieravý spôsob a všetci sú spokojní. 

Ku vzorkovníku a katalógom odporúčam priložiť aj vytlačené Zoznamy vôní 1 a 2. Sú to skvelé pomôcky pri výbere tej správnej vône. Nájdete ich na www.essensparfemy.sk/zoznamy-voni/ 

Nemusíte vyslovene predávať a aj tak vám bude vzorkovník zarábať 

PODMIENKY AKCIE

1. Na faktúre musí byť vyznačený nákup vzorkovníka vôní - štartovacej sady s dátumom marec 2019.

2. Ja v systéme vidím len počet bodov a tak neviem identifikovať čo ste nakúpili. Kto má naozaj záujem získať Aloe Vera dezodorant zdarma, oznámte mi prosím, že ste kúpili Štartovaciu sadu - vzorkovník. Následne mi pošlite ofotenú faktúru ako prílohu na mail juraj.tomasek@essensparfemy.sk, alebo na môj osobný profil na FB do Messengeru.

Nezabudnite na adresu dodania, pokiaľ je iná ako na faktúre. Tieto údaje je nutné poslať najneskoršie do 31.3. 2019, aby som vám mohol parfumy poslať v prvej polovici apríla 2019.

Kto nakúpil na konci mesiaca a tovar mu ešte neprišiel, mi môže poslať ofotenú faktúru aj s potrebnými údajmi do 10.4.2019. Dohodneme sa na dátume dodania vášho Aloe Vera dezodorantu. Po 10.4.2019 už faktúry z marca 2019 neakceptujem - prišli ste o darček...

3. Na tejto stránke budem postupne uverejňovať, kôli Ochrane osobných údajov, len členské čísla všetkých, ktorí sa kvalifikovali. Teda kúpili vzorkovník a poslali mi svoje členské číslo,ofotenú faktúru, prípadne adresu dodania. 

4. Ak ste podmienky splnili a vaše členské číslo tu nebude, kontaktujte ma. Aloe Vera dezodoranty budem zasielať poštou v prvej polovici apríla 2019 

5. Akcia platí aj pre členov, ktorí vystupujú len pod svojim členským číslom.

6. Aloe Vera dezodoranty sú môj súkromný majetok. Nie je právny nárok na tento darček, ani na finančnú kompenzáciu. V závažnom prípade môžem darček nevydať. Vyhradzujem si právo zmeny.

14763501160691-aloe-pestovanie.jpg Pestovanie Aloe Vera

.

Zoznam členov, ktorí získavajú Aloe Vera dezodorant zdarma marec 2019

1. 20039390

 

.

Zoznam členov, ktorí získali Aloe Vera dezodorant zdarma február 2019

1. 20038995  

2. 20039115

 

.

.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Vône som vždy nakupovala v kamenných predajniach. Boli síce drahšie, ale brala som to ako nutné zlo. Za kvalitu si treba priplatiť.

Preto ma prekvapilo, keď mi Juraj povedal, že za zlomok ceny z obchodu sa dá obstarať porovnateľná kvalita.

Pri mojej práci obchodného zástupcu sa často stretávam s príjemnou skutočnosťou.
„ Pani Vy pekne voniate, akú značku používate ? “

Parfumy ESSENS som si obľúbila pre ich krásnu dlhotrvajúcu vôňu a rada ich odporúčam aj svojim priateľom a známym.

Recenziu si môžete overiť TU.

Anna Václavová Trenčín

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS 

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 007   
  2) w 117                    2) m 003
  3) w 148                   3) m 008 
  4) w 104                   4) m 001  
  5) w 141                   5) m 024
  6) w 111
  7) w 106
  8) w 142
  9) w 102
10) w 115

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.