Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! Viac na NOVINKY .

MÁTE PROBLÉM S PRVOU OBJEDNÁVKOU? S PLATBOU KARTOU?

Niektorí noví členovia majú problém s prvou objednávkou. Táto objednávka sa uhrádza vopred platbou kartou na internete.

Príčiny sú rôzne. Niekto nemá kartu, nemá účet. Niekto vyslovene nechce platiť takýmto spôsobom, alebo by aj chcel, ale nevie ako sa to robí.

Prečo sa prvá objednávka platí vopred kartou?

Je to preto, lebo časť nových členov si objednala a potom neprevzali tovar. Nič im za to nehrozilo, ale firma s tým mala dodatočné náklady. Nie malé.

Keď sa uhradí prvá objednávka, tak je predpoklad, že aj budúce objednávky budú prevzaté. Preto od druhej objednávky môžete využívať dobierku, objednávať telefonicky. Pozrite si Ako objednať.

Ako vám môžem pomôcť s prvou objednávkou?

1/ V prípade, že máte na účte potrebný obnos, máte kartu a chcete platiť kartou na internete, len neviete ako na to, tak je to jednoduché.

Kontaktujte ma, dohodneme si termín a ja vás telefonicky budem inštruovať čo máte robiť. Platba kartou je veľmi jednoduchá, ale niekomu kto takto nikdy neplatil to môže pripadať na prvý krát zložité.

2/ V prípade, že nemáte kartu, nechcete, nemôžete kartou platiť mám tiež pre vás riešenie. 

V e-shope máme najlacnejší produkt Kozmetické strúhadlo, Kód produktu je 200, Cena je 1,20 €, 1 bod. A keď si takýto produkt kúpite cez kartu, tak ste tiež splnili podmienku na prvú objednávku.

Funguje to takto: Kontaktujete ma s tým, aby som objednávku kartou za vás urobil ja. Pošlete na môj účet 5,20 €. 4 € je doprava a 1,20 € Kozmetické strúhadlo. Potom túto objednávku urobím na vaše členské číslo.

Možno niekoho napadne, či si náhodou nenechám vašich 5,20 € .

Robím tento biznis viac ako 8 rokov. Mám tu verejne uvedené všetky kontakty na mňa a mojou prácou je budovanie spotrebiteľskej siete. A takýmto spôsobom by som ju nevybudoval. Ako obchodník si potrebujem udržať dobré meno.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

NAJPREDÁVANEJŠIE PARFUMY ESSENS SVET
  1. w117
  2. w153
  3. m008
  4. w142
  5. m025
  6. w151
  7. m024
  8. w111
  9. w141
  10. w107

.

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

juraj.tomasek@essensparfemy.sk

.

.

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním cookies.