Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! Viac na NOVINKY .

1. APRÍL 2021

ROZDÁVAME DESAŤTISÍCE PARFUMOV

V marci sme medzi vás rozdali takmer 30 tisíc parfumov! Koľko ich bude v apríli?

Opäť máme pre nových členov Klubu parfumy a pre úspešných sponzorov Štartovacie sady. To si predsa nemôžete nechať ujsť! 

Kto dostane ZADARMO parfum štandardnej edície 50 ml podľa vlastného výberu?  
Každý nový člen Klubu ESSENS, ktorý sa v apríli zaregistruje a vykoná prvú objednávku v minimálnej hodnote 30 bodov (body získané v rámci produktov z registračnej zľavy a akčných ponúk sa nezapočítavajú do nároku na získanie parfumu zadarmo).  

Kto dostane ZADARMO Štartovaciu sadu?
Obľúbený vzorkovník parfumov obdrží každý sponzor za každých 3 nových členov v priamej línii registrovaných v apríli 2021 s minimálnou prvou objednávkou 30 bodov.

A VIETE, AKÝ JE ROZDIEL MEDZI PARFUMOM, EDP A EDT?:
Toaletná voda, známa ako EDT (Eau de Toilette), má podiel vonných esencií len medzi 6 - 12 %, intenzita vône je malá a veľmi skoro vyprchá. Toaletný parfum, známy ako EDP (Eau de Parfum) má podiel vonných esencií medzi 12 - 15 %, intenzita vône je lepšia ako u EDT, ale tiež dlho nevydrží. Parfum sa vyznačuje podielom vonných esencií medzi 15 - 40 %, intenzita vône je výrazná a vydrží voňať dlhé hodiny, niekedy aj dni.  

ESSENS parfumy majú 20% obsah vonných esencií a právom sa radia medzi elitu medzi PARFUMAMI.  

Využite jedinečnú príležitosť, buďte úspešní a zarábajte! 

15005_web_registration_still_on_2021_large.jpg

Poznámka:

Akcia sa vzťahuje na objednávky a registrácie doručené do ESSENS Slovakia v období 1. - 30. 4. 2021 alebo do vyčerpania zásob. 

ESSENS Slovakia prehlasuje, že sa nejedná o verejnú ponuku a ESSENS Slovakia je oprávnené v závažnom prípade objednávku neprijať. Všetci členovia Klubu ESSENS môžu akciu využiť len pre e-shopové objednávky.  

Novo registrovaný člen môže akciu na získanie parfumu zadarmo využiť len pri prvej objednávke, ktorú uhradí platobnou kartou.  

Produkt zadarmo je nutné vybrať priamo v e-shopovej objednávke. Nie je možné si ho nárokovať dodatočne. Body získané v rámci produktov z registračnej zľavy a akčných podmienok sa nezapočítavajú do nároku na získanie parfumu zadarmo. 

Produkty zadarmo nie sú bodované. Dodacia adresa pri prvej objednávke sa musí zhodovať s fakturačnou alebo kontaktnou adresou uvedenou v záložke “Môj profil”. 
Súbežne prebiehajúce akcie nemožno kombinovať.

Vyhodnotenie nároku na Štartovaciu sadu prebehne najskôr 10. dňa nasledujúceho mesiaca. ESSENS Slovakia si vyhradzuje právo na zmeny. Akcia sa nevzťahuje na združené objednávky.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS 

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

  

TOP 10 WORLD ESSENS PERFUME:
  1. w117
  2. w153
  3. m008
  4. w142
  5. m025
  6. w151
  7. m024
  8. w111
  9. w141
  10. w107

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním cookies.