Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! NOVÉ VÔNE ! Viac na NOVINKY .

1. MÁJ 2021

PREVOŇANÁ REGISTRÁCIA S PARFUMAMI ESSENS UNIQUE

Pretože ste úžasní, rozhodli sme sa podporiť vás a vašich nových členov aj v máji a opäť máme prevoňané darčeky pre nováčikov i sponzorov. 

ODMENA PRE NOVÝCH ČLENOV: 

Parfum ESSENS Unique podľa vlastného výberu
Zadarmo pre každého nového člena Klubu ESSENS, ktorý sa zaregistruje v máji a učiní PRVÚ objednávku v minimálnej hodnote 50 bodov.  

Parfum ESSENS Unique + Sprchový gél ESSENS Unique podľa vlastného výberu
Zadarmo pre každého nového člena Klubu ESSENS, ktorý sa zaregistruje v máji a učiní PRVÚ objednávku v minimálnej hodnote 70 bodov. 

ODMENA PRE SPONZOROV:

Štartovacia sada + sada vzoriek ESSENS Unique
Získa každý sponzor za každých 3 nových členov v priamej línii registrovaných v máji 2021 s minimálnou prvou objednávkou 50 bodov.  

Štartovacia sada + zostavy vzoriek ESSENS Unique, ESSENS 4 Elements, ESSENS Niche Perfume
Získa každý sponzor za každých 3 nových členov v priamej línii registrovaných v máji 2021 s minimálnou prvou objednávkou 70 bodov. 

Využite jedinečnú príležitosť, buďte úspešní a zarábajte! 

Poznámka:

Akcia sa vzťahuje na objednávky a registrácie doručené do ESSENS Slovakia v období 1. - 31. 5. 2021 alebo do vyčerpania zásob. 

ESSENS Slovakia prehlasuje, že sa nejedná o verejnú ponuku a ESSENS Slovakia je oprávnené v závažnom prípade objednávku neprijať. Všetci členovia Klubu ESSENS môžu akciu využiť len pre e-shopové objednávky.  

Novo registrovaný člen môže akciu na získanie darčeka zadarmo využiť len pri prvej objednávke, ktorú uhradí platobnou kartou. Produkt zadarmo je nutné vybrať priamo v e-shopovej objednávke. Nie je možné si ho nárokovať dodatočne. 

Body získané v rámci produktov z registračnej zľavy a akčných ponúk sa nezapočítavajú k nároku na získanie parfumu zadarmo. Produkty zadarmo nie sú bodované. Súbežne prebiehajúce akcie nemožno kombinovať.

Vyhodnotenie nároku pre sponzorov prebehne do konca nasledujúceho mesiaca, následne bude darček zadarmo automaticky pridaný do nasledujúcej objednávky.  

ESSENS Slovakia si vyhradzuje právo na zmeny. Akcia sa nevzťahuje na združené objednávky.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

NAJPREDÁVANEJŠIE PARFUMY ESSENS SVET
  1. w117
  2. w153
  3. m008
  4. w142
  5. m025
  6. w151
  7. m024
  8. w111
  9. w141
  10. w107

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

juraj.tomasek@essensparfemy.sk

.

.

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním cookies.