Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! Viac na NOVINKY .

PARTNERI ESSENS

 

seluz.png
Seluz Kimya

Firma Seluz Kimya je jedným z popredných svetových výrobcov vonných esencií.

Výrobný závod s rozlohou 5000 m2 je vybavený najmodernejšími technológiami a nachádza sa v Turecku v blízkosti mesta Istanbul.

Výroba prebieha na plne automatických strojoch podľa najprísnejších noriem Európskej únie. Pri výrobe esencií sú používané tie najexkluzívnejšie suroviny z celého sveta.

Vďaka nim majú parfumy ESSENS vynikajúcu kvalitu a dlho a krásne voňajú.
www.seluz.com

.

ertecozmetics.png
Erte cosmetics

Firma Erte cosmetics je popredným výrobcom parfumov, toaletných vôd aj deodorantov.

Ide o sesterskú spoločnosť firmy ERKUL cosmetics- svetovo významnú firmu v kozmetickom priemysle s viac ako 30 ročnou tradíciou.

Rovnako ako v ERKUL cosmetics aj v ERTE cosmetics prebieha výroba v tureckom Istanbule za pomoci najmodernejších technológií, pod najprísnejšími normami nielen Európskej únie.

Dôkazom o kvalite spracovania svedčí získanie medzinárodne uznávaných certifikátov GMP a HACCP.

Pre ESSENS vyrába ERTE cosmetics v úzkej spolupráci s firmou Seluz parfumy tej najvyššej kvality a dlhotrvajúcej vône.
www.ertekozmetik.com

K2pharm.png
K2Pharm s.r.o.

K2Pharm s.r.o. je mladá česká spoločnosť zameraná na výskum a vývoj v oblasti farmaceutických technológií a ich aplikácií v terapii civilizačných ochorení.

Súčasťou modernej terapie by malo byť vhodné načasovanie rešpektujúce biologické rytmy alebo individuálny prístup (genetika, epigenetika, životný štýl). Pre ESSENS sú vo firme vyrábané výživové doplnky.

Výroba prebieha pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike z najkvalitnejších, starostlivo vyberaných surovín, dodržiavané sú najprísnejšie hygienické normy a nariadenia Európskej únie.
www.k2pharm.cz

ingredia.png
Ingredia s.r.o.

Ingredia s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a výrobe výživových doplnkov a kozmetiky z colostra.

Firma bola založená v roku 2006 s cieľom prinášať svojim zákazníkom produkty špičkovej kvality.

Úzka spolupráca so spoločnosťami Favea, s.r.o. a Biomedica, s.r.o. umožnila rozšírenie sortimentu produktov tiež o výživové doplnky s obsahom aloe vera.

Výroba prebieha v Českej republike z najkvalitnejších, starostlivo vyberaných surovín. Dodržiavané sú najprísnejšie hygienické normy a nariadenia Európskej únie.

Všetky produkty sú vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.
www.ingredia.cz

dochema.png
Dochema s.r.o.

Firma Dochema s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2003. Výrobné priestory sú lokalizované v Moravskej Třebovej s rozlohou 15 000 m2.

Hlavnými produktmi firmy sú okrem kozmetickej výroby taktiež čistiace a pracie prostriedky, priemyselné odmasťovače a super koncentráty.

Dlhodobo spolupracuje s výskumnými pracoviskami z celej Českej republiky. Pre ESSENS sú vo firme vyrábané všetky kozmetické produkty s obsahom aloe vera aj colostrom.

Výroba prebieha pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike z najkvalitnejších, starostlivo vyberaných surovín, dodržiavané sú najprísnejšie hygienické normy a nariadenia Európskej únie.
www.dochema.cz

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

NAJPREDÁVANEJŠIE PARFUMY ESSENS SVET
  1. w117
  2. w153
  3. m008
  4. w142
  5. m025
  6. w151
  7. m024
  8. w111
  9. w141
  10. w107

.

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

juraj.tomasek@essensparfemy.sk

.

.

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním cookies.