Essens Parfemy.sk        Juraj Tomášek    Nezávislý distribútor 25 002 891

Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  AKCIA ! Viac na NOVINKY .

NÁKUP BEZ REGISTRÁCIE - AKCIA

AKCIA PLATÍ OD 27.11. DO 30.11.
 

.

.

50ml/11 bodov
nečlen   19,80€
člen       15,80€
- CASHBACK

.

V prípade vášho vážneho záujmu si môžete nakúpiť bez registrácie za ČLENSKÉ CENY. Táto AKCIA je určená pre neregistrovaných v ESSENS .

Ak chcete zvyčajne objednávať za aspoň 50 bodov mesačne, je pre vás výhodnejšie sa zaregistrovať. 1 parfum=11 bodov. Teda 5 parfumov a viac mesačne. Nemusíte každý mesiac, samozrejme. V takom prípade získavate ako člen peniaze späť z vašej objednávky.

Ak túto AKCIU nechcete využiť, bez registrácie môžete objednať aj TU .

CENA PARFUMU PRE NEREGISTROVANÝCH

19,80 €

ČLENSKÁ CENA, TERAZ AJ VAŠA

15,80 €

PARFUM 50 ml KLASIK

ROZDIEL  4 €

AKO TO BUDE FUNGOVAŤ U NÁS

Objednávku mi doručíte sms, alebo mailom, prípadne telefonicky. Musí obsahovať vaše meno a priezvisko, vašu doručovaciu adresu, aktuálne tel. číslo. Kódy parfumov, ktoré chcete objednať www.essensparfemy.sk/parfumy/

Moj mail: juraj.tomasek@essensparfemy.sk , telefón 0949 562 701

V e-shope zistím, či je tovar v ponuke. Následne vás budem cez  sms informovať o dostupnosti, cene a termíne dodania. Po vašom súhlase cez sms, urobím objednávku v e - shope. Na OBJ bude moje členské číslo ( kvôli tomu, aby ste mali členské ceny ) a vaša doručovacia adresa s vašim tel. číslom.

Bez vášho sms súhlasu objednávku neurobím. Preto si ma radšej uložte do vašich kontaktov  0949 562 701. V prípade akýchkoľvek otázok mi môžete aj telefonovať.

Deň pred doručením dostanete info sms. V deň dodania tovaru dostanete sms o časovom okne doručenia. Objednávku platíte kuriérovi pri dodaní.

Ak pri objednávke budú nejaké produkty zdarma, všetky sú vaše. 

Niekedy je akcia, že darček platí len pre jedno členské číslo jedenkrát. V tom prípade tento darček získa len ten šťastlivec, ktorý mi pošle objednávku ako prvý.

Pri objednávke od 70 bodov je doprava zdarma 1parfum 50 ml - 11 bodov )Ak je to 40 bodov a viac, doprava kuriérom je len 2 €. Pri objednávke za menej ako 40 bodov je doprava za 4 €.

UPOZORNENIE 

Takáto objednávka neodporuje Všeobecným podmienkam členstva v ESSENS. Načo zbytočne  vyhadzovať peniaze do luftu a platiť ceny pre neregistrovaných.

Čo sa stane ak by ste objednávku neprevzali a vrátila by naspäť

V prvom rade, ak by ste naozaj nemohli v daný deň prevziať objednávku, treba aktívne komunikovať s kuriérom a napevno si s ním dohodnúť náhradný termín dodania. Ak vopred nie ste si istý/á, že bude mať kto objednávku prevziať, radšej ju odložte na iný termín.

V prípade, že by sa vaša OBJ vrátila naspäť na firmu, tak zodpovedný pred ESSENS som ja. Pri mojej ďalšej OBJ by cenu navýšili o 4 €. Teda by na to doplatil nejaký váš kolega.

Ak by sa stalo, že aj nejaká ďalšia OBJ by sa vrátila na firmu, dostal by som sa do režimu, že najskôr by som musel OBJ uhradiť a až potom by ESSENS poslal balík. V tom prípade by som už nikomu nemohol pomôcť.

Som presvedčený, že takéto niečo sa nestane. Verím, že naša spolupráca bude k obojstrannej spokojnosti.

Za každý váš podnet, doplnenie budem vďačný.

Ak sa chcete popozerať v e -shope aj po iných výrobkoch, kliknite prosím na tento odkaz, ktorý vás nasmeruje do e - shopu.
http://essensworld.com/25002891

Ceny tam uvedené sú pre neregistrovaných, resp. si tú cenu vynásobte x0,8 a to bude približne tá vaša. Upresním, pri zadávaní objednávky.

NÁHĽAD 1

Zákazníkovi sa po načítaní webovej adresy otvorí okno, kde vyplní svoj mail a vyberie svoju krajinu odkiaľ chce objednávku vyexpedovať.

NÁHĽAD 2

Prvým tlačidlom vľavo v hornej lište vojde zákazník do e - shopu.

NÁHĽAD 3

Ceny tam uvedené sú pre neregistrovaných, resp. si tú cenu vynásobte x0,8 a to bude približne tá vaša. Upresním, pri zadávaní objednávky.

.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS Slovensko

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

NAJPREDÁVANEJŠIE PARFUMY ESSENS SVET
  1. w117
  2. w153
  3. m008
  4. w142
  5. m025
  6. w151
  7. m024
  8. w111
  9. w141
  10. w107

.

.

.

Kontaktné informácie

Juraj Tomášek
+421 949 562 701

juraj.tomasek@essensparfemy.sk

.

.

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním cookies.