Vyberte si svoju obľúbenú vôňu ešte dnes na ESSENS PARFUMY Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt smile

Ležať na pláži a zarábať. Fikcia, alebo realita?

Pozrime sa na to, kedy je tvrdenie v nadpise fikcia a kedy sa môže stať skutočnou realitou. Najskôr si treba ujasniť dva pojmy.

  • Aktívny príjem
  • Pasívny príjem
Aktívny príjem.

Každé ráno vstanete a idete(bežíte) do práce. Firme predávate svoj čas. Odkrútite 8 hodín, cez víkend voľno a v pondelok sa všetko začína odznova. Preto sa všetci tešia na piatok.

15.teho výplata. Zvyčajne nie dosť veľká, aby ste boli úplne spokojní. Čo by sa stalo ,ak by ste neprišli mesiac do práce? Teraz neberme do úvahy, že by ste si zobrali dovolenku.

Váš zamestnávateľ by vám nezaplatil ani cent. Váš aktívny príjem by klesol na 0.

 Aktívny príjem je príjem, ktorý je generovaný len vtedy, ak sa aktívne zapájate do jeho tvorby, venujete mu čas.

Ak predavačka nepredáva, právnik nezastupuje klienta pred súdom, zdravotná sestra neasistuje lekárovi....nezarábajú.

A platí to aj pre  menšieho podnikateľa -živnostníka, ktorý  ak nie je fyzicky prítomný vo svojej firme, prestane generovať aktívny príjem. Murár, ktorý nemuruje zaplače nad zárobkom :-)

Ako si zvýšiť aktívny príjem?
aktivny prijem.png

Zvyčajne väčším počtom hodín strávených v práci. Zarobíte na hodinu 5€ a bežný mesačný fond je 170 hodín. Pridáte 50 hodín vo vedľajšom džobe. Zarobíte síce viac, ale trpí rodina, znižuje sa kvalita života.

Sú povolania, kde sú veľmi vysoké príjmy. Ale aj lekár, právnik, vysoký štátny úradník, IT špecialista keď netrávi čas v práci, príjem sa zastaví.

Môžete si zvýšiť vzdelanie a dostať lepšie platenú prácu. Vždy však platí, že váš príjem je priamoúmerný  počtu hodín strávených v práci. A 500 hodín v práci nedáte, je to fyzicky nemožné.

Pasívny príjem.

Príjem bez práce predsa neexistuje…

V zásade máte pravdu a rôzne reklamy napr. ...Zarobte si 2000€ mesačne, bez práce a z pohodlia domova sú vyslovený nezmysel a marketingové lákadlo na podivné produkty.

Pasívny príjem je príjem, ktorý sa tvorí aj keď nie ste pri tom fyzicky prítomní. Nevenujete mu v tom momente svoj čas.

Zásadné rozdiely.

Aktívny príjem- typ peňažného príjmu, ktorý JE priamo úmerný počtu odpracovaných hodín ( klasické zamestnanie )

Pasívny príjem- typ peňažného príjmu, ktorý NIE JE priamo úmerný počtu odpracovaných hodín.

Nejde sa o bezprácny príjem, pretože trvá stovky, tisícky hodín, kým si vybudujeme takýto zdroj pasívneho príjmu. Odpadá tu však  „počet odpracovaných hodín= výška príjmu.“

Ak si vybudujete zdroj, ktorý vám bude generovať pasívny príjem, môžete sa mu aj nejaký čas vôbec nevenovať a aj tak vám bude zarábať.

UPOZORNENIE.

V žiadnom prípade sa nejedná o jednoduchý zárobok!

Príklady pasívneho príjmu.
sagan.png

Také všeobecné... napríklad vlastníte byt a prenajímate ho. Niekto je majiteľom niekoľkých reštaurácii, športovec sa po rokoch driny stane majstrom sveta a zarába na reklamách aj keď práve nepreteká. Skvelý príklad je náš Peter Sagan :-).

Dnes by s ním menil každý. Pred 15 rokmi asi nikto.

Našťastie sa nemusíte stať majstrom sveta, aby ste si vybudovali svoj zdroj pasívneho príjmu. Nemusíte mať desaťtisíce € na kúpu reštaurácii, či bytov. A s príchodom internetu sa možnosti takéhoto druhu príjmu výrazne rozšírili.

Affiliate marketing

Ak sa rozumiete napr. do módy môžete mať blog, uverejňovať svoje články a zároveň mať na ňom reklamy módnych obchodov. 

Keď návštevník vášho blogu sa do toho obchodu dostane z vašej stránky, vykoná nejakú akciu, napr. nakúpi tak dostávate dohodnuté percento z jeho nákupu. Aj vtedy, keď  sa v tej chvíli slníte niekde na pláži :).

E- book

Zaujímate sa o zdravé stravovanie? Dokonca ste výrazne schudli a viete ostatním poradiť ako na to? Napíšte kvalitný e- book a môžete ho na internete predávať.

Samozrejmosťou je kvalitný obsah a rady, ktoré skutočne fungujú. Dobré je celú vec podporiť webom, blogom a časť poradenstva poskytovať zdarma. Získavate si tak dôveru.


Web

Nižšie pripojím link na pána, ktorý vie veľmi pútavo písať o rôznych témach. Jeho web má vysokú návštevnosť, kvalitný obsah a preto si tu niektoré firmy umiestňujú svoje reklamy. Sám hovorí, že ho to uživí. Jeho web mu zarába 24 hodín denne/ 7 dní v týždni.

Sieťový marketing ( MLM )
poklad mlm.png

Odporučíte kamarátovi reštauráciu ak budete spokojní s obsluhou, jedlom? Poviete známemu pozitíva o novom filme, ktorý ste nedávno videli? O dovolenke ? Zrejme áno. Urobíte to a ešte máte dobrý pocit.

Dohodili ste zákazníka reštaurácii, kinu, dovolenkovému rezortu. Oni zinkasujú tržbu, zarobia a vy za svoju referenciu ani cent. Robíme to úplne bežne. Čo by ste povedali na to, keby vám niekto za takéto referencie platil? Samozrejme referencie pravdivé :-)

Na tomto princípe funguje MLM. Obrovská výhoda je v  tom, že netreba vymýšľať koleso odznova. Stačí sa držať desaťročiami overeného systému, ktorý 100% funguje. Pre väčšiu úspešnosť odoporúčam pridať aj on-line spôsob budovania siete.

Keď si človek, ktorému ste odporučili vašu firmu MLM u nej niečo nakúpi, putuje ku vám presne stanovená odmena.

Ak neviete prečo by ste sa vôbec mali angažovať v MLM, prečítajte si knižku R. Kyiosakiho Biznis 21.storočia. Je ideálna pre nováčika a je písaná veľmi zrozumiteľným jazykom.

Odmeny zo siete sú spočiatku malé, to veľa ľudí odradí ( viď obrázok ). A to je škoda. Len málo distribútorov vydrží dostatočne dlho do doby, keď sú odmeny už naozaj zaujímavé a prichádzajú na váš účet aj v čase keď spíte, alebo relaxujete na pláži :-).

Na záver pripájam sľúbený link, tento pán píše aj o MLM a ide trochu viac do hĺbky.

http://praca-ako.sk/multi-level-marketing-mlm/porovnanie-mlm-a-bezneho-obchodu/ 

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Kontaktný formulár

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Vône som vždy nakupovala v kamenných predajniach. Boli síce drahšie, ale brala som to ako nutné zlo. Za kvalitu si treba priplatiť.

Preto ma prekvapilo, keď mi Juraj povedal, že za zlomok ceny z obchodu sa dá obstarať porovnateľná kvalita.

Pri mojej práci obchodného zástupcu sa často stretávam s príjemnou skutočnosťou.
„ Pani Vy pekne voniate, akú značku používate ? “

Parfumy ESSENS som si obľúbila pre ich krásnu dlhotrvajúcu vôňu a rada ich odporúčam aj svojim priateľom a známym.

Recenziu si môžete overiť TU.

Anna Václavová Trenčín

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS 

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 007   
  2) w 117                    2) m 003
  3) w 148                   3) m 008 
  4) w 104                   4) m 001  
  5) w 141                   5) m 024
  6) w 111
  7) w 106
  8) w 142
  9) w 102
10) w 115

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.