Vyberte si svoj obľúbený parfum ešte DNES na ESSENS PARFUMY  . JANUÁROVÁ AKCIA zľavy 30 a 50%. Viac info TU.

ESSENS KOZMETIKA NA OPAĽOVANIE

Produkty obsahujúce extrakt Aloe vera chránia pred vznikom kožných ochorení a vrások z opálenia. Opaľovacie krémy obsahujú filtre proti UVA a UVB žiareniu.

Opaľovacie krémy navyše obsahujú antiadhezívnu prísadu, vďaka ktorej pôsobia nepriľnavo voči piesku, odevu a sú odolné voči vode.

Do produktového radu ESSENS Sun Care patrí okrem opaľovacích krémov s vysokým SPF, gélom pred opaľovaním a mliekom po opaľovaní taktiež unikátny výživový doplnok ESSENS Before Sun Care Tablets – čisto prírodný produkt, ktorý pomáha pripraviť pokožku na slnko a zároveň veľmi účinne podporuje dosiahnutie bronzového opálenia a predlžuje jeho trvanlivosť.

       200 ml
člen         25€
nečlen     35€

.

Sun Care SPF 30

Opaľovací krém s Aloe Vera pre dlhodobú a účinnú ochranu pokožky pri opaľovaní. Krém sa veľmi jednoducho nanáša a rýchlo vstrebáva.

Obsahuje účinnú ochranu proti UVA i UVB žiareniu, je odolný voči vode a oteru. Neobsahuje parabény. 

Použitie: Opaľovací krém aplikujte na pokožku v dostatočnom množstve, najlepšie 30 minút pred opaľovaním.

K ochrane celého tela priemerného dospelého človeka je potrebných 36 g opaľovacieho krému. Aplikáciu je vhodné počas dňa opakovať.

.

       200 ml
člen         30€
nečlen     42€

.

Sun Care SPF 50

Opaľovací krém s Aloe Vera pre dlhodobú a účinnú ochranu pokožky pri opaľovaní. Krém sa veľmi jednoducho nanáša a rýchlo vstrebáva.

Obsahuje účinnú ochranu proti UVA i UVB žiareniu, je odolný voči vode a oteru. Neobsahuje parabény. 

Použitie: Opaľovací krém aplikujte na pokožku v dostatočnom množstve, najlepšie 30 minút pred opaľovaním.

K ochrane celého tela priemerného dospelého človeka je potrebných 36 g opaľovacieho krému. Aplikáciu je vhodné počas dňa opakovať.

.

       200 ml
člen     12,00€
nečlen 16,80€

.

After Sun Care Milk

Telové mlieko po opaľovaní s Aloe Vera je vhodné pre všetky typy pleti.

Predlžuje opálenie, ošetruje a regeneruje pokožku, chráni ju pred vysušovaním a znižuje začervenanie pokožky po pobyte na slnku. Neobsahuje parabény

Použitie: Aplikujte na pokožku v dostatočnom množstve po každom opaľovaní. Ľahko sa rozotiera a je vhodné na použite celoročne.

.

      Set 7 ks 
člen           72€
nečlen     101€

.

.

Sun Care Set

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov pri opaľovaní, t.j. bronzové opálenie pokožky bez spálenia, minimálneho výskytu vrások a zníženiu rizika kožných ochorení, odporúčame zakúpenie ESSENS Sun Care Set, ktorý obsahuje: 

1x Before Sun Care Tablets 
1x Before Sun Care Gel 

1x Sun Care SPF 30 
1x Sun Care SPF 50 
1x After Sun Care Milk 
1x taška ESSENS Sun Care 
1x katalóg ESSENS Sun Care 

ESSENS Before Sun Care Tablets - výživový doplnok 
Čisto prírodný produkt s obsahom Aloe Vera pomáha pripraviť pokožku na slnko a zároveň veľmi účinne podporuje dosiahnutie bronzového opálenia a predlžuje jeho trvanlivosť. 
Balenie obsahuje 60 tabliet. 

Dávkovanie: 
3 tablety denne po jedle 
Výrobok neobsahuje cukor, lepok ani laktózu 

ESSENS Before Sun Care Gel 200 ml 
Viskózny gél s Aloe Vera na ošetrenie pokožky pred opaľovaním je vhodný pre všetky typy pleti, účinne hydratuje a chráni pokožku pred alergickými reakciami a zároveň ju udržuje pružnú. Neobsahuje parabény. 

Použitie: 
Aplikujte na pokožku tela pred opaľovaním a pred nanesením opaľovacieho krému. Gél sa rozotrie v dlaniach a jemne votrie do pokožky. Ideálne je nanášať gél na suchú pokožku. Nechá sa dôkladne vstrebať. 

ESSENS Sun Care odporúčame užívať nasledovne: 


1. Before Sun Care Tablets začnite užívať 3 dni pred odchodom na dovolenku, a to v dávkovaní 3x jednu tabletu po jedle. Zvyšné tablety doužívajte v priebehu dovolenky.

Tablety boli vyvinuté tak, aby doplnili ľudský organizmus o suroviny, ktoré vytvárajú hnedý pigment.

Obsahujú rad aminokyselín, predovšetkým L-tyrosín, ktorý funguje ako „urýchľovač“ opaľovania, ďalej obsahujú riasi spirulinu, ktorá je bohatá na karotenoidy (červenooranžové farbivo), vďaka ktorým vydrží pokožka dlhšie opálená a lesklá.

Karotenoidy majú zároveň pozitívny vplyv na imunitný systém, ktorý môže byť nadmerným pobytom na slnku oslabený. 

2. Pred aplikáciou opaľovacieho krému naneste na pokožku Before Sun Care Gel. Ten na pokožke vytvorí podklad, na ktorom opaľovací krém veľmi dobrý drží, bude sa lepšie rozotierať a dôjde tak k rovnomernej ochrane pomocou UV filtrov.

Before Sun Care Gel navyše obsahuje panthenol a thalitan, ktoré stimulujú pokožku k tvorbe vitamínu D a melalínu – hnedého pigmentu. 

3. 15 minút po aplikácii Before Sun Care Gel je vhodná doba pre aplikáciu Sun Care SPF 30 či Sun Care SPF 50 na pokožku.

Ochranný faktor sa zvyčajne volí podľa typu pokožky a intenzity slnečného žiarenia, ktorému bude vystavená. Obecne platí, že počet minút uvedených pri vašom fototype sa násobí počtom SPF. Výsledné číslo by malo odpovedať počte minút, ktoré je možné stráviť na slnku bez rizika spálenia.

Opaľovacie krémy ESSENS Sun Care obsahujú účinnú ochranu proti UVA i UVB žiareniu. Ďalej obsahujú thalitan, ktorý urýchľuje zhnednutie pokožky. 

4. Večer po opaľovaní naneste na pokožku telové mlieko After Sun Care Milk, ktoré slúži na regeneráciu pokožky, znižuje jej začervenanie a dodáva jej veľmi potrebnú hydratáciu, čím opálenie predlžuje.

.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Po 17 rokov strávených v Prešove som sa presťahoval naspäť do rodného hniezda, do dedinky poblíž Považskej Bystrice. Našiel som si klasické zamestnanie.

Ale ten stereotyp ma unavoval a túžil som získať od života viac. Zhruba v tom čase  ma kamarátka zoznámila s projektom ESSENS. Bol som nadšený...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Nezávislý distribútor ESSENS

RECENZIE

Vône som vždy nakupovala v kamenných predajniach. Boli síce drahšie, ale brala som to ako nutné zlo. Za kvalitu si treba priplatiť.

Preto ma prekvapilo, keď mi Juraj povedal, že za zlomok ceny z obchodu sa dá obstarať porovnateľná kvalita.

Pri mojej práci obchodného zástupcu sa často stretávam s príjemnou skutočnosťou.
„ Pani Vy pekne voniate, akú značku používate ? “

Parfumy ESSENS som si obľúbila pre ich krásnu dlhotrvajúcu vôňu a rada ich odporúčam aj svojim priateľom a známym.

Recenziu si môžete overiť TU.

Anna Václavová Trenčín

Keď som sa prvýkrát stretla s parfumami  od ESSENS tak som si myslela, že budú slabé. Už som takto kupovala cez katalógy a vôbec  som nebola spokojná.

Je to však neporovnateľné. Z parfumov som nadšená, používame ich celá rodina. Mnoho ľudí sa na ulici otočí, že čo je to za vôňa. Je to tým, že parfum dlho vydrží.

Najradšej objednávam parfumy, pri objednávke dostávam aj 1 parfum zdarma. Páči sa mi aj veľmi príjemný a zodpovedný prístup pracovníčok pri objednávkach.

Recenziu si môžete overiť TU.

Gabriela Jandzíková Považská Bystrica
Najpredávanejšie parfumy ESSENS 

  Dámske                 Pánske
  1) w 107                   1) m 008   
  2) w 117                   2) m 007
  3) w 148                   3) m 003 
  4) w 141                   4) m 001  
  5) w 111                   5) m 024
  6) w 142
  7) w 104
  8) w 102
  9) w 106
10) w 115

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.